• ارایه بهترین خدمات اختصاصی متناسب با کسب و کار شما

  • بهترین نوع طراحی وبسایت
    از هر نظر فنی و محتوایی

  • در کوتاهترین زمان ممکن
    با بهترین قیمت و پشتیبانی

همگی توسط زیماوب

همین حالا سایت خود را سفارش دهید اطلاعات بیشتر

درباره ما

زیما تیمی متشکل از ماهرترین و حرفه‌ای‌ترین طراحان وب است که تاکنون تعداد زیادی وب‌سایت و سرویس اینترنتی برای نهادهای مختلف طراحی و اجرا کرده‌اند. ما از جدیدترین تکنولوژی‌های طراحی وب برای ساخت وب‌سایت شما استفاده می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که مشتریان شما بهترین خدمات را نسبت به رقبایتان دریافت خواهند کرد. با وجود تیم خلاق و نوآور زیما، مطمئن باشید سایت شما را متفاوت از بقیه خواهیم ساخت و بازدیدکنندگان شما لذت خواهند برد.
ما هر روز در حال یادگیری جدیدترین متدهای طراحی وب هستیم.

حرکات زیبا

وب‌سایت‌های مدرن از انیمیشن‌ها و حرکات‌های مدرن در اجزای خود استفاده می‌کنند. ما مدرن‌ترینیم!

وقتتان تلف نخواهد شد

ما جوانیم. ما سریعیم. ما زیماوب هستیم. طراحی سایت خود را به ما بسپارید و دیگر خیالتان از همه جهت راحت باشد.

به سرعت برق و باد

در دنیای سریع امروز، کسی از سایتی کند خوشش نمی‌آید. با زیماوب سایتتان از برق و باد هم سریع‌تر خواهد بود.

شما عاشقش خواهید شد

با تکنولوژی‌ها و نوآوری‌هایی که ما در ساخت وب‌سایتتان از آن‌ها استفاده خواهیم کرد، مطمئناً عاشقش خواهید شد.

خدمات ما

در دوره‌ی جدید طراحی و توسعه وب، با در نظر گرفتن رشد روز افزون استفاده از تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند برای مرور صفحات وب، حالا دوره‌ی وب‌سایت‌های ریسپانسیو یا به اصطلاح واکنش‌گراست که می‌توانند در هر ابعاد صفحه‌ای زیبایی منحصر به فردی داشته باشند: در رایانه شخصی، تبلت و یا تلفن همراه. حالا دیگر دوره‌ی طراحی متریال است که بیشترین اطلاعات را در زیباترین، تمیزترین و سریع‌ترین حالت ممکن در اختیار بازدیدکننده قرار می‌دهد. حالا دیگر دوران سایت‌های که صرفاً یک‌سری اطلاعات ثابت را در اختیار افراد قرار می‌دادند و یا چند مطلب را بصورت وبلاگ‌گونه نمایش می‌دادند به سر آمده. حالا مشتریان شما انتظار دارند بتوانند به جای مراجعه حضوری در شرکت شما، از طریق وب‌سایت شما بیشترین کارها را انجام دهند و از شرّ ترافیک داخل شهر راحت شوند و در وقت خود صرفه‌جویی کنند.
حالا وقت این است که دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها بتوانند نمرات امتحانات را از طریق وب‌سایت مدرسه مشاهده کنند و حتی از همین طریق شهریه پرداخت کنند. حالا دیگر زمان آن رسیده تا بیماران بتوانند جواب آزمایش‌های خود را بصورت آنلاین مشاهده کنند و در مصرف کاغذ توسط آزمایشگاه و مصرف بنزین توسط بیمار صرفه‌جویی شود.
ما در زیماوب آماده‌ایم تا بهترین و کاربردی‌ترین خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در خدمت مشتریانتان قرار دهیم؛
خدماتی که شما را در مقابل رقیبانتان سرافراز خواهد کرد.
ما برای هر کسب و کاری، راه حلی جدید داریم.

سوابق

با بیش از هفت سال سابقه درخشان در امر طراحی وب، در این قسمت، بخشی از فعالیت‌های ما تاکنون را مشاهده می‌کنید. بسیار خشنود خواهیم شد اگر بتوانیم نام و نشان شما را نیز به این لیست اضافه کنیم. ما بهترینمان را عرضه می‌کنیم تا شما خرسند باشید.

می‌خواهید طراحی وبسایتتان را به ما بسپارید؟!

خوب! از تصمیم شما بسیار خوشحالیم. اگر می‌خواهید وبسایت شما با حرفه‌ای‌گری و نظم زیماوب طراحی شود، لطفاً فرم زیر را تکمیل کرده و به ما بگویید که چه سرویس‌ها و خدماتی را در وبسایتتان می‌خواهید عرضه کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت تا بیشتر در این‌باره صحبت کنیم :)